berg, trampolina, trampoliny, favorit, brykacze

Skakać każdy może – najlepsze trampoliny ogrodowe na rynku

Dni stają się już coraz dłuższe, więc dla fanów zabawy na dworze jest to najlepsza wiadomość. Oczywiście, jeśli ktoś lubi sobie poskakać, to zawsze może się wybrać do parku trampolin, ale nigdy nie jest to tak komfortowe jak zabawa we własnym ogrodzie, a poza tym nie ma tego czynnika, który zawsze przywołuje największe uśmiechy – słońca nad nami, oraz świeżego powietrza.

Czołowym producentem trampolin jest holenderska firma Berg, która znana jest z dbałości o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Trampoliny tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, korozję i duże obciążenia. Każda z trampolin przechodzi serię testów, zanim dopuszczona zostanie do sprzedaży.

Berg posiada w ofercie 4 rodzaje trampolin, z czego każdy model dostępny jest w kilku wariantach. Podstawową serią jest Talent. Trampoliny z tej serii dedykowane są dla najmłodszych dzieci, oraz dla niedoświadczonych osób.

berg, trampolina, talent, ogrodowa, ogrodowe, trampoliny

Kolejną serią jest Favorit, czyli trampoliny dostępne w nieco większych rozmiarach, oraz o zwiększonej wytrzymałości na obciążenie. Dzięki temu nadają się do używania przez kilkoro dzieci, lub nawet dorosłych.

berg, trampolina, trampoliny, favorit, brykacze

Seria Berg Champion to trampoliny przeznaczone dla doświadczonych skoczków, którzy oczekują najwyższej jakości. Zastosowane sprężyny nie dość, że cechują się niezwykłą wytrzymałością, to wzmacniają wybicie skoczka.

berg, trampoliny, trampolina, champion, deluxe, brykacze.pl

Ostatnią z linii trampolin Berg jest Elite+, które posiadają wszystko, czego można by chcieć od trampolin. Są niezwykle wytrzymałe, dostępne w ogromnych rozmiarach, posiadają sprężyny Twinspiring Gold wzmacniające wybicie, oraz najwyższej wytrzymałości szkielet i siatki. Śmiało można je nazwać trampolinami dla profesjonalistów.

berg, trampolina, trampoliny, elite, twinspiring gold, brykacze.pl

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *