brykacze.pl, hurtownia zabawek, hurtownia z zabawkami, brykacze.pl

Zabawki ogrodowe do Twojego sklepu

Dzisiejszy post dedykujemy młodym sprzedawcom, którzy dopiero zaczynają prowadzić interes i szukają hurtowni zabawek, z którymi mogą nawiązać współpracę.

Obecnie dużą popularnością cieszą się zabawki ogrodowe, więc poznając hurtownie, warto sprawdzić, czy mają je w ofercie. Producentami, którzy słyną z zabawek do ogrodu są Fisher-Price, Feber, Injusa, czy Berg – producent trampolin ogrodowych.

Producent zabawek Fisher-Price

Amerykański producent zabawek słynie ze swoich kolorowych, uniwersalnych zabawek, które mogą być używane w domu i w ogrodzie. Bardzo znane są ich koszykówki – popularność zdobyły tym, że można regulować ich wysokość, więc dziecko długo z nich nie wyrasta.

Producent zabawek Feber

Feber najbardziej rozpoznawalny jest dzięki zabawkom wyposażającym place zabaw. Mają w ofercie świetne huśtawki, a także domki dla dzieci. Warto je mieć w swoim asortymencie.

Producent zabawek Injusa

Injusa znana jest głównie z pojazdów i domków dla dzieci. Posiadają doskonałe jeździki na akumulator, które są dużą konkurencją dla jeździków na pedały. Jeśli twoja hurtownia posiada tę markę, to jesteś szczęściarzem!

Producent zabawek BERG

Trampoliny nie zawsze są bezpośrednio kojarzone z zabawkami dla dzieci, ale na pewno sprawiają dużo frajdy. Jeśli w twojej hurtowni mają firmę Berg, to wiedz, że jesteś szczęściarzem.

Zabawki ogrodowe są często ogromne. Jeśli nie masz wielkiego magazynu, to bywa ciężko z przechowywaniem ich, ale mamy pomysł na rozwiązanie tego problemu.

Dropshipping to model sprzedażowy, który polega na przesunięciu całej logistyki i spedycji na dostawcę. Sprzedawca jedynie zbiera zamówienia i przekazuje je hurtowni, a hurtownia wysyła zabawki bezpośrednio do klienta.

hurtownia zabawek, hurtownia z zabawkami, dropshipping, leker.pl

Leker.pl to hurtownia, która nie tylko oferuje sprzedaż dropshippingową, lecz również posiada w ofercie najlepsze marki zabawek. Hurtownia ta sprzedaje zabawki Fisher-Price, Injua, Feber i BERG

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *