mała zjeżdżalnia, zjeżdżalnie ogrodowa, little tikes

Kupujemy zjeżdżalnie dla naszych dzieci

Czas wybrać zjeżdżalnie, które możemy polecić każdemu rodzicowi. Wybór bezpiecznych zabawek to bardzo ważna kwestia, a zwłaszcza w przypadku zabawek takich jak zjeżdżalnia jest to istotne.

Zjeżdżalnie sprawdzonych marek

Najlepsze marki zjeżdżalni ogrodowych to Smoby, Kettler, oraz Little Tikes. Te 3 firmy posiadają tak bogate oferty, że właściwie każdy model, jaki sobie wyobrazimy, możemy zakupić z asortymentu tych marek.

Najlepsze modele

Wybrany przez nas model firmy Smoby to modułowa zjeżdżalnia Megagliss.

smoby, zjeżdżalnia modułowa, wielka, dla dzieci

Smoby Megagliss to ogromna zjeżdżalnia dla dzieci, która składa się z dwóch modułów. Można korzystać z jednej części i mamy wtedy niewielką zjeżdżalnię do używania w domu, lub dla młodszych dzieci. Po podłączeniu drugiego modułu otrzymujemy giganta, który świetnie sprawdzi się w ogrodzie.

Zjeżdżalnia Kettlera, która zasłużyła na nasze wyróżnienie to metalowy model.

zjeżdżalnia dla dzieci, ogrodowa, metalowa, kettler

Główną zaletą tej zjeżdżalni jest fakt, że wykonywana jest z wytrzymałego metalu. Świetnie zda egzamin w placówkach publicznych, ponieważ nawet narażona na intensywne eksploatowanie, nie powinna się uszkodzić.

Wybrana przez nas zjeżdżalnia Little Tikes to świetny model, który charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem. Może być używany w domu.

zjeżdżalnia, zjeżdżalnie, ogrodowe, dla dzieci, mała zjeżdżalnia

Na co zwrócić uwagę

Zjeżdżalnie posiadają kilka cech, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupów. Po pierwsze – długość ślizgu. Jest to niby coś oczywistego, ale często nie bierzemy pod uwagę takich czynników, jak wiek dziecka. A przecież to kluczowe! Dla maluszka nie wybierajmy największej zjeżdżalni w sklepie.

Ważne jest również, żeby zjeżdżalnia posiadała antypoślizgową drabinkę. Dzięki temu unikniemy nieszczęśliwego wypadku i będziemy mieli czyste sumienie.

Istotny jest również ślizg wodny, który szczególnie dobrze sprawdza się w upalne dni. Po podłączeniu węża ogrodowego, ślizg zjeżdżalni zostaje zroszony, dzięki czemu zabawa jest jeszcze fajniejsza.


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *